ROBOTY KOSZĄCE WROCŁAW

Czy codzienne koszenie trawy może być czynnością która nie wymaga dużego wysiłku i staje się relaksem? Firma ATI Garden specjalizuje się w montażu i serwisie robotów koszących trawniki. Oferujemy urządzenia różnych marek, proponując rozwiązanie najbardziej korzystne dla Ciebie.

Montujemy roboty tylko renomowanych firm Stiga oraz AL-KO, jako Autoryzowany Przedstawiciel.

Dla naszych klientów prowadzimy również Serwis tych urządzeń.

Działamy lokalnie, na terenie województwa Dolnośląskiego.

roboty koszące Wrocław

 

Skontaktuj się z nami - prześlij mapkę, zdjęcia ogrodu

E-Sklep - poznaj ofertę urządzeń

 lub zadzwoń pod numer 601 404 361 - Jakub Kolasa

Kosiarka robot - czy to Ci się opłaca?

Zakup robota to inwestycja. Skorzystaj z naszej porady i zaproś przedstawiciela ATI Garden do Twojego ogrodu. Taka usługa jest bezpłatna, a Ty zyskasz pewność, że to rozwiązanie jest dla Ciebie najkorzystniejsze. Fachowiec szybko oceni, czy instalacja robota koszącego będzie w tym wypadku opłacalna i efektywna. Jeśli cenisz sobie prostotę obsługi i funkcjonalność w dobrej cenie, a co za tym idzie dobrze skoszony trawnik, to zapraszamy do nas. Fachowe przygotowanie systemu automatycznego koszenia obejmuje zazwyczaj montaż robota wraz z osprzętem, jego konfigurację, a nawet projekt stref koszenia.

Robot do koszenia trawy - niezawodny, wytrwały ogrodnik

Nasze roboty cechują się doskonałą jakością, a także ogromną funkcjonalnością. Oferujemy maszyny zarówno bardzo proste, jak i korzystające najnowszych technologii. Najbardziej zaawansowane maszyny posiadają moduły GPS, GPRS, systemy antykradzieżowe, specjalne systemy wykrywania skoszonej trawy i przeszkód na trawniku, czujniki deszczu, inteligentne powroty do bazy oraz wiele innych.

Dzięki bardzo szerokiej ofercie i dużym doświadczeniu oferujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, bez względu czy Twój trawnik ma 50 czy 5 000 m2. Współpracując z najlepszymi, możemy pochwalić się nie tylko bardzo dobrą jakością wykonania robotów koszących, ale również ich najlepszą stylistyką. Nasze kosiarki automatyczne to maszyny, które budzą zachwyt swoim wyglądem, dynamiczną stylistyką obudowy i idealnie zaprojektowanymi elementami wykończenia. Będą ozdobą Twojego ogrodu i powodem do dumy.

Jednym z najbardziej istotnych elementów automatów koszących są baterie. Nasi producenci korzystają z najnowocześniejszych baterii LI-On, o dużych pojemnościach. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania sprawność tych baterii pozwala pracować kosiarce automatycznej bez zarzutu.
Najlepsze silniki to silniki bezszczotkowe, właśnie takie napędzają koła i nóż robota w najlepszych modelach. Alternatywą są silniki szczotkowe, w prostszych i tańszych kosiarkach.

Bardzo zależy nam, żeby roboty były wyposażone w niezawodne układy elektroniczne, dlatego montujemy tylko sprawdzone modele robotów, produkowane w Europie. Klientom oferujemy kompletną usługę, od darmowej porady i wyceny instalacji, przez jej wykonanie i późniejszy serwis kosiarek robotów. Serwis kosiarek automatycznych obejmuje również zimowe przechowywanie i przegląd maszyny.

Roboty koszące - na każdy ogród!

Współpracujemy z firmami ogrodniczymi z terenu Wrocławia i okolic, dlatego pomożemy dostosować ogród, jeżeli nie spełnia on warunków pracy robota. Pamiętaj, nie musisz mieć idealnie równego trawnika, by kosić go robotem. Pozwól ocenić to specjaliście i zaproś nas do Twojego ogrodu, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę.

 

Robot koszący - dlaczego warto - infografika

Pobierz

infografikę w formacie PDF